Przez cały grudzień 27 klas naszej szkoły rywalizowało ze sobą w trzech kategoriach związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Jakie były ostateczne wyniki? Czy któryś z zespołów klasowych wykonał dłuższy niż 500 metrów łańcuch?

W ostatnich dniach listopada Rada Samorządu Uczniowskiego podjęła decyzję o organizacji Konkursu na Najlepsze Ozdoby Świąteczne. Kilka dni później gotowy był już jego regulamin, który czym prędzej został przez nią przyjęty wraz z wybraniem składu komisji oceniającej przygotowane prace. W połowie grudnia, gdy upłynął termin wykonania ozdób, jury rozpoczęło swoją pracę polegającą na ocenianiu udekorowanych choinek i gazetek klasowych oraz mierzeniu długości świątecznych łańcuchów. Z powodu bardzo dużego zainteresowania Konkursem, wyłonienie laureatów trwało kilka dni.

Po zweryfikowaniu uzyskanych wcześniej wyników okazało się, że suma długości wszystkich łańcuchów przekroczyła sześć kilometrów, co było bardzo dużym i miłym dla komisji zaskoczeniem. Poniżej znajduje się zestawienie przedstawiające zwycięzców poszczególnych kategorii:


Kategoria nr 1 – najdłuższy łańcuch świąteczny

 

Klasy I

Klasy IV

Klasy VII

Klasy II

Klasy III

I miejsce

Ia

IVd

VIIc

IIa

IIIb

II miejsce

IVe

VIIb

IIb

IIIg

III miejsce

IVc

VIIa

IIf

IIIf

 

Komisja podjęła decyzję o wyróżnieniu następujących klas: IVb, IVa, IIc, IId, IIe, IIIa, IIId, IIIh.


Kategoria nr 2 – najładniej udekorowana choinka

 

Klasy I

Klasy IV

Klasy VII

Klasy II

Klasy III

I miejsce

Ib

IVa

VIIc

IIb, IIg

IIIl

II miejsce

Ia

IVe

VIIb

IIe

IIIe

III miejsce

Ic

IVb

VIIa

IIc

IIIg

 

Przyznano wyróżnienia następującym klasom: IVc, IId, IIIb, IIId, IIIf.


Kategoria nr 3 – najładniejsza gazetka klasowa

 

Klasy I

Klasy IV

Klasy VII

Klasy II

Klasy III

I miejsce

Ib

IVa

VIIc

IIf

IIIl

II miejsce

Ia

IVe

VIIb

IId

IIIb

III miejsce

Ic

IVb, IVd

VIIa

IIa, IIb, IIg

IIIe, IIIf


Wyróżniono następujące klasy: IVc, IIc, IIe, IIIg, IIIh, IIId.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Dzięki wam budynek naszej placówki wyglądał świetnie w trakcie bożonarodzeniowego okresu. Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku szkolnym będziemy mieli wszyscy okazję do ponownego zaangażowania się w udekorowanie szkoły podczas konkursów przeprowadzanych w ramach celebrowania ważnych dla uczniów świąt. Uroczyste rozstrzygnięcie rywalizacji i wręczenie dyplomów odbędzie się już wkrótce!

Mikołaj Wolanin
Przewodniczący Rady Samorządu Uczniowskiego