Edukacja wczesnoszkolna

Okres adwentu to czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Dla uczniów klas trzecich naszej szkoły był to dodatkowo czas przygotowania kolejnej edycji „Trójkowego Świętowania”. Uczniowie pod okiem swoich wychowawców przygotowali przedstawienie świąteczne pt. „Uwierz w święta”. Wszystkich zebranych przywitał Pan Dyrektor, który złożył uczniom edukacji wczesnoszkolnej i ich rodzicom życzenia świąteczne.

Przedstawienie „Uwierz w święta” to nowoczesna wersja tradycyjnych jasełek. Mali aktorzy wcielili się w rolę gwiazdy betlejemskiej, która rozpadła się na pięć kawałków, Maryi i Józefa, rodziców i dzieci, a także tancerzy,  biznesmenów i policjantów. Mieliśmy również profesjonalna obsługę techniczną.

Przedstawienie mimo, że wesołe to przypominało nam jakie powinny być rodzinne święta, że nie powinniśmy zapominać o rodzinie i najbliższych i cieszyć się że  wspólnie spędzonego czasu. Uroku przedstawianym scenom dodał udział zespołu wokalnego w skład wchodzą uczennice  klas trzecich przygotowane   pod perfekcyjnym kierunkiem pana Piotra Witczaka. Po zakończeniu przedstawienia czekała na dzieci jeszcze jedna niespodzianka. Odwiedził nas Gwiazdor w role, którego wcielił się  Dyrektor szkoły  Dariusz Stachecki i obdarował wszystkich słodką niespodzianką, któremu bardzo serdecznie dziękujemy.  

Joanna Witczak

Serdecznie dziękuję wszystkim Wykonawcom za wspaniały występ i niezapomniane chwile wzruszeń. Paniom Annie Mieleszczuk-Albrecht, Joannie Witczak i Magdalenie Wartel za znakomite przygotowanie spektaklu oraz panu Piotrowi Witczakowi za profesjonalnie przygotowaną oprawę muzyczną, świetną akustykę i światło.

Dariusz Stachecki

A4 Infociacho