Kontakt

Dane Kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu
os. Północ 25, 64-300 Nowy Tomyśl

dyrektor szkoły: mgr Dariusz Stachecki

 Telefony:
     61 44 21 061
     61 44 21 062
     61 64 29 774
     61 64 29 775

GSM: 789 283 939

Fax:
    61 44 25 028
    61 64 29 786

Poczta elektroniczna:
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Poczta elektroniczna:
    Dariusz Stachecki - dyrektor: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Jolanta Spychała - wicedyrektor: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Dariusz Pilz - wicedyrektor ds. sportu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Małgorzata Paszke - kierownik świetlicy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Renata Rychter - sekretarz szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Agnieszka Rajewska - Czajka - główna księgowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Arkadiusz Lewandowski - kierownik gospodarczy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Paulina Piechowiak - referent: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Elżbieta Dzierżyńska - pedagog szkolny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Tomasz Raginia - psycholog szkolny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Maciej Kurzawa - inspektor ochrony danych (IOD): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Potrzebujesz pomocy? - napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Organ prowadzący szkołę:
 
    Gmina Nowy Tomyśl
    ul. Poznańska 33, 64-300 Nowy Tomyśl
 
    WYDZIAŁ OŚWIATY, KULTURY I SPORTU
    Naczelnik Wydziału: Maria Wysocka - Raginia
    tel. 61 44 26 660
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Organ nadzorujący szkołę:
 
    Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu
    ul. Kościuszki 93, 60-967 Poznań,
    tel. 61 854 17 26,
    fax 61 852 31 69,
    e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A4 Infociacho