Wydarzenia sportowe

W czwartek, 26 września turniejem piłki nożnej zainaugurowaliśmy kolejny, trzeci już sezon Sportowej Ligi "Trójki" w kategorii chłopców. W zmaganiach na "Orliku" wzięły udział cztery klasy. Zawody zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Wyniki poszczególnych spotkań wyglądały następująco:

klasa 5 d - klasa 6 a   4:1

klasa 5 e - klasa 5 c   0:0

klasa 6 a - klasa 5 c   2:4

klasa 5 d - klasa 5 e   4:2

klasa 5 e - klasa 6 a   1:4

klasa 5 c - klasa 5 d   3:6

Pierwsze miejsce zdobyli chłopcy z klasy 5 d, gromadząc na swym koncie komplet zwycięstw. Na drugim miejscu z czterema punktami uplasowała się klasa 5 c. Trzecie miejsce dzięki jednemu wygranemu meczowi zdobyła klasa 6 a.

Wszystkim obecnym klasom dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy na kolejny turniej. Przypominamy, że Sportowa Liga "Trójki" to comiesięczne turnieje w Waszych ulubionych dyscyplinach sportowych, w których rywalizujecie o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły i tytuł "Najbardziej Usportowionej Klasy" w danym roku szkolnym. W tym roku szkolnym rywalizacja prowadzona będzie osobno dla klas nauczania wczesnoszkolnego, klas piątych i szóstych oraz klas siódmych i ósmych. O kolejnych turniejach dowiecie się od Waszych nauczycieli wychowania fizycznego, czytając plakaty i ogłoszenia zamieszczone w dzienniku elektronicznym.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy.

Dariusz Pilz, Mariusz Rychter, Piotr Witczak