Skład Rady Rodziców

Skład Prezydium Rady Rodziców:

• Joanna Trochimowicz (przewodnicząca) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komisja Rewizyjna:

• Ewa Koźmiński
  • Katarzyna Bimkiewicz

* * *

Szanowni Rodzice do kontaktu z nami Rada Rodziców udostępnia Państwu adres e-mail:

* * *

Rada Rodziców zachęca do dokonywania wpłat na Fundusz Rady Rodziców.

Informujemy, iż składka w roku szkolnym 2019/2020 wynosi 60 zł na rodzinę

tzn. niezależnie od ilości dzieci uczęszczających do szkoły, Rodzic składkę na Fundusz płaci raz.

Wpłat na można dokonywać za pośrednictwem

• skarbników oddziałowych Rad Rodziców,
  • podczas comiesięcznych konsultacji, bezpośrednio u Członków Prezydium pełniących dyżur od godz. 16.15 do 17.15 w holu głównym na parterze
  • bezpośrednio na konto bankowe: 49 1020 4144 0000 6102 0218 9173