Edukacja wczesnoszkolna

W piątek 24 maja o godz. 9:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu, odbył się po raz drugi koncert „Trójkowe Świętowanie”. Tym razem nasi najmłodsi uczniowie przygotowali program z okazji Dnia Rodziny.

Kocham Cię, Ti Amo, Je T'aime i nie pytaj mnie dlaczego tak jest...” Słowa tej i wielu innych piosenek na długo pozostaną w pamięci rodziców, którzy brali udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Najmłodsi Trójkowicze dostarczyli wszystkim wielu niezapomnianych przeżyć przygotowując w profesjonalny sposób doskonały koncert.

Dzieci w najwspanialszy muzyczny sposób opowiedziały o swojej rodzinie, podziękowały za trud wychowania i złożyły życzenia swoim najbliższym. Wszystko było przeplecione żartobliwymi wypowiedziami konferansjerów z klasy drugiej.

Wszystkie dzieci nasze są” na koniec koncertu, to właśnie te słowa wybrzmiały najgłośniej, bo śpiewane przez wszystkich zgromadzonych gości. To dzięki naszym wspaniałym dzieciom odbył się ten wyjątkowy koncert poświęcony rodzinie.

Na zakończenie Dariusz Stachecki podziękował wszystkim rodzicom za przyjęcie zaproszenia, małym artystom pogratulował znakomitego występu, który dostarczył wszystkim wielu radości i wzruszeń, a nauczycielkom złożył podziękowania za doskonałe przygotowanie „Trójkowego Świętowania”.

Koncert przygotowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Małgorzata Gałązka - Hermanowska, Ewelina Kaczałka, Anna Mieleszczuk - Albrecht, Renata Oględzińska, Urszula Paluch, Magdalena Wartel i Joanna Witczak. Nad nagłośnieniem, oświetleniem i sferą muzyczną czuwał Piotr Witczak wraz z synem Kacprem.

Dziękujemy wszystkim zgromadzonym gościom za tak liczne przybycie.

Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej

 

A4 Infociacho