Wydarzenia sportowe

W dniu 22 marca 2019 r. w naszej hali SP 3 odbył się Półfinał Rejonu Poznań Zachód w koszykówce dziewcząt. Spotkały się najlepsze szkoły podstawowe dziewcząt z klas 6 i młodszych-mistrzowie swoich powiatów. Powiat nowotomyski reprezentowała - SP 3 Nowy Tomyśl, grodziski - SP 1 Grodziski i międzychodzki - SP 2 Międzychód.  Nasz zespół (14 dziewcząt) złożony z 5f- klasy sportowej i 4 klas, gdyż w naszej szkole nie ma 6 klas.Tym bardziej cieszy nas wygranie naszych dziewczyn ze starszymi i awans do finału Rejonu, który odbędzie się już za 2 tygodnie 5.04. również w naszej szkole! 

Ogromne brawa dla ambitnych dziewczyn z Dream Team – ubiegłorocznych klubowych mistrzyń Wielkopolski, które w tym roku oprócz 3 treningów w szkole trenują jeszcze 2 razy w klubie!  Podziękowania dla OSiR w Nowym Tomyślu za przygotowanie medali. Duże brawa dla naszych starszych koleżanek z klas 8 i 3 gimnazjum - Majka Kin,  Iza Sychała oraz Patrycja Nowak  za profesjonalną obsługę tablicy wyników i  pisanie protokołów zawodów. Dekoracji zawodniczek dokonał Pan Dyrektor SP 3 Dariusz Stachecki oraz vice Przewodniczący Komisji Sportu w Gminie Nowy Tomyśl Pan Henryk Krzeszowski. 

Wyniki dzisiejszych spotkań: 

SP 3 Nowy Tomyśl - SP 1 Grodzisk  47:20 

SP 1 Grodzisk - SP 2 Międzychód  27:47 

SP 2 Międzychód - SP 3 Nowy Tomyśl  32:49 

Fotorelacja zawodów - Zuza Grablewska z 8a 

Opiekun zawodów – Mariusz Jaroński 

 

A4 Infociacho