Wydarzenia sportowe

W czwartek, 21.02.2019r. w Opalenicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt, rocznik 2003-2005. Wcześniej, 7.01.2019r. byliśmy organizatorem eliminacji gminnych.  Do etapu powiatowego z naszej gminy z pierwszego miejsca  zakwalifikowała się drużyna z SP3, z drugiego dziewczęta z SP2. W Mistrzostwach Powiatu oprócz reprezentacji naszej szkoły zagrały drużyny z Opalenicy i Wąsowa. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta wywalczyły srebro.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Opalenicy, a trzecie drużyna z Wąsowa. Gratulacje dla dziewcząt.  
Skład reprezentacji:

Nowak Patrycja - 3b
Ruta Joanna - 3a
Grynia Wiktoria - 3a
Łeszyk Kornelia -3c
Grablewska Zuzanna - 8a
Kin Maja - 8a
Binaś Oliwia - 8a
Hałas Zofia - 8b
Kubiak Aleksandra - 8b
Spychała Izabela - 8c
Rozynek Oliwia - 8c
Bombelek Julia - 8c
Badura Roksana - 8c

Grażyna Życzkowska

A4 Infociacho