W poniedziałek, 16 października w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaproszeni na uroczystość dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy oświaty mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać znakomitego koncertu Trio Taklamakan, które zaprezentowało brawurowo wykonane tanga od klasycznych po nowoczesne. Nie zabrakło także czardasza i melodii ze "Skrzypka na dachu".

W drugiej części Burmistrz Włodzimierz Hibner oraz Zastępca Burmistrza Paweł Mordal i Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Katarzyna Łukaszewicz, wręczyli nagrody Gminy wyróżniającym się dyrektorom i nauczycielom. Wśród wyróżnionych znaleźli przedstawiciele naszej szkoły – dyrektor Andrzej Wałęsa oraz Marzena Dach – Kolanko i Krzysztof Hałas.

Serdecznie gratulujemy!

W trzeciej części wystąpił zespół wokalny „Ojej” z Bukowca, który przeniósł publiczność do krainy baśni. Mieliśmy okazję posłuchać znakomicie wykonanych największych baśniowych przebojów między innymi z Krainy Lodów, ToyStory i Króla Lwa. Umiejętności wokalne i sceniczne spotkały się gorącym przyjęciem publiczności.