W dniach od 09 do 30  października Nasza szkoła brała udział w akcji "Kup Pan szczotkę" prowadzoną przez Fundację Redemptoris Missio z Poznania. Zbieraliśmy w niej szczoteczki do zębów oraz pasty, które trafią do afrykańskich dzieci chodzących do misyjnych szkół i przedszkoli. Zabiorą je ze sobą wolontariusze wyjeżdżający do pracy na misjach.  

Dzięki Waszemu zaangażowaniu dzieci w Afryce będą mogły poczuć radość i dumę, że mogą zadbać o swoje zdrowie swoich zębów. Cała społeczność naszej szkoły ma wielkie serce i włączyła się do tej akcji z całym zaangażowaniem.  
Zebraliśmy 314 opakowań ze szczoteczkami do zębów oraz 257 past do zębów.  Z całego serca, serdecznie dziękujemy wszystkim naszym wolontariuszom, uczniom, a także rodzicom uczniów i nauczycielom, którzy tak wspaniale zaangażowali się w naszą akcję.  

Dziękujemy! 

Katecheci