W środę 05 kwietnia 2023r. w naszej szkole, miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu na stroik wielkanocny. Była to już kolejna odsłona konkursu plastycznego na stroik okazjonalny. Do konkursu zgłoszonych zostało kilkadziesiąt prac wykonanych różnymi technikami i w różnym formacie. Uwagę zwracała wysoka estetyka, walory artystyczne oraz duży nakład pracy samodzielnej włożonej w wykonanie stroików. 

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące prace: 

W kategorii klas 1-3: 
I miejsce: Martyna Parfliniak IIa 
II miejsce: Adrianna Kaszkowiak IId 
III miejsce: Magdalena Wawrzyniak IIIa 

W kategorii klas 4-8: 
I miejsce: Antonina Kornosz  IVc 
II miejsce: Sebastian Kubacki VIIId 
III miejsce: Kamil Kaczmarek IVc 

Wręczenia dyplomów oraz nagród laureatom konkursu dokonał dyrektor szkoły p. Dariusz Stachecki, który wraz z organizatorkami podziękował wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, wkład pracy, kreatywność, pomysłowość i poświęcony czas. 
Pragniemy również złożyć wszystkim życzenia: aby istota Świąt Wielkanocnych napełniła Was siłą oraz radością i sprawi, że uśmiech i optymizm będą towarzyszyły Wam każdego dnia. 

Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród dla zwycięzców. Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy na kolejne edycje konkursów w nowym roku szkolnym. 

Agnieszka Roj, Dorota Parniewicz