Już dostępny jest już trzeci odcinek 3TV, w którym informujemy o tym co działo się w naszej szkole w lutym oraz o naszej ofercie edukacyjnej, o zasadach naboru i rekrutacji do naszej szkoły na rok szkolny 2023/2024. Zapraszamy na "Drzwi Otwarte" 7 marca o godzinie 17:00. Zapraszamy do Trójki!

Poprzez udział w programie „Laboratoria Przyszłości” nasza szkoła wzbogaciła się o sprzęt multimedialny, dzięki któremu możemy rejestrować życie naszej szkoły. Dlatego powstała inicjatywa utworzenia klubu reporterów oraz studia telewizyjnego. Uruchomiliśmy 3TV, czyli Trójkową Telewizję! Co miesiąc z dumą prezentujemy wyniki naszej pracy. Pora na kolejny odcinek! Zapraszamy do oglądania 😀

 

Odcinek 3 - styczeń 2023

Odcinek specjalny - "Zapraszamy do Trójki - Nabór i rekrutacja do naszej szkoły.

 

Odcinek 2 - styczeń 2023

Odcinek specjalny - Trójkowe Świętowanie

Odcinek 1 - grudzień 2022

 

Mamy nadzieję, że się podobało. Chcemy w takiej formie relacjonować trójkowe wydarzenia. Pan Witczak i grupa reporterów już myśli o kolejnych odcinkach reportażu. Zapraszamy do współpracy!