Już dostępny jest szósty odcinek 3TV, w którym informujemy o tym, co działo się w naszej szkole w maju i czerwcu. Największe wydarzenie to z pewnością nadanie sztandaru naszej szkole, ale było także sporo konkursów, Trójkowe Święto Rodziny, Dzień Sportu, wizyty w ZOO, rozggrywki sportowe i finał SUPERKLASY! Wszędzie tam byliśmy z naszymi kamerami - zobaczcie sami! 

Poprzez udział w programie „Laboratoria Przyszłości” nasza szkoła wzbogaciła się o sprzęt multimedialny, dzięki któremu możemy rejestrować życie naszej szkoły. Dlatego powstała inicjatywa utworzenia klubu reporterów oraz studia telewizyjnego. Uruchomiliśmy 3TV, czyli Trójkową Telewizję! Co miesiąc z dumą prezentujemy wyniki naszej pracy. Pora na kolejny odcinek! Zapraszamy do oglądania 😀

 

Odcinek specjalny - zakończenie nauki przez uczniów klas ósmych - 23 czerwca 2023

Odcinek szósty - maj / czerwiec 2023

 

Odcinek specjalny - Nadanie sztandaru naszej szkole

Odcinek 5 - kwiecień 2023

Odcinek 4 - marzec 2023

Odcinek 3 - luty 2023

Odcinek specjalny - "Zapraszamy do Trójki - Nabór i rekrutacja do naszej szkoły.

 

Odcinek 2 - styczeń 2023

Odcinek specjalny - Trójkowe Świętowanie

Odcinek 1 - grudzień 2022

 

Mamy nadzieję, że się podobało. Chcemy w takiej formie relacjonować trójkowe wydarzenia. Pan Witczak i grupa reporterów już myśli o kolejnych odcinkach reportażu. Zapraszamy do współpracy!