NIE CZAS NA NUDĘ! to hasło tegorocznej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej Zachowaj Trzeźwy Umysł. Celem tej edycji kampanii było wsparcie dzieci i młodzieży w budowaniu kompetencji i umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz pomoc w ponownym odnajdywaniu się w realnym świecie i powrocie do równowagi.

Jedną z ofert kampanii ZTU był konkurs „NIE CZAS NA NUDĘ”. Zadanie polegało na wykonaniu pracy plastycznej lub literackiej, prezentującej sposób na poradzenie sobie z nudą lub pomysł na spędzanie czasu bez nudy, który według wyobraźni i kreatywności uczestnika konkursu zasługuje na pokazanie.

Wśród osób nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Magdalena Wawrzyniak z kl. 3 a, Bianka Wiśniewska z kl. 3 a, Aleksander Szymański z kl. 4 a, Anna Fabiańska kl. 7 a.

Wręczenia dyplomów oraz nagród wyróżnionym osobom dokonał Dyrektor Szkoły p. Dariusz Stachecki. Gratulujemy nagrodzonym i podobnie, jak organizatorzy kampanii mamy nadzieję, że wyróżnienie w konkursie będzie motywacją do rozwijania Waszych pasji i zainteresowań. 

Marlena Jarczewska, Danuta Reiman