Każdego roku Microsoft wybiera ekspertów spośród innowacyjnych nauczycieli na całym świecie. Nauczyciele ci są częścią ekskluzywnej globalnej społeczności, która toruje swoim innym przykładem i doświadczeniem drogę do dzielenia się pomysłami, wypróbowywania nowych metod pracy i uczenia się od siebie nawzajem.

Jesteśmy bardzo dumni, że w naszej szkole tytułami Microsoft Innovative Educator Expert na rok szkolny 2022-2023 zostało wybranych aż dwudziestu nauczycieli. Jest to największa grupa w całym kraju. Są to:

 1. Anna Adamczak
 2. Renata Albrecht Buda
 3. Lucyna Bernaczyk
 4. Malwina Beyga
 5. Justyna Buczkowska
 6. Marzena Dach – Kolanko
 7. Aneta Gorgoń – Matera
 8. Krzysztof Hałas
 9. Marlena Jarczewska
 10. Anna Król – Pawelska
 11. Renata Kurasińska
 12. Marzena Lemańska
 13. Izabella Michalak
 14. Anna Mieleszczuk – Albrecht
 15. Daria Peters
 16. Danuta Reiman
 17. Dariusz Stachecki
 18. Magdalena Wartel
 19. Joanna Witczak
 20. Wioleta Żurawska – Kozłowska

W liście gratulacyjnym, który otrzymał każdy z ekspertów czytamy między innymi:

You have been chosen as an MIE Expert because you are self-driven, passionate about your work, have true collaborative spirit, and strive to inspire students with outside-the-box thinking on technology in education. We appreciate your resourcefulness and entrepreneurial spirit. As agents of change, you have achieved excellence in education, using technology and social media. We are grateful for the opportunity to tap into your enthusiasm and enable others to benefit from what is clearly your passion.

Tytuły MIEE dla tak licznej grupy nauczycieli naszej szkoły to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że Trójka jest nie tylko krajowym, ale międzynarodowym liderem edukacyjnych przemian, nowoczesnego i aktywnego podejścia do edukacji.

Serdecznie gratuluję tego sukcesu! Brawo!

Dariusz Stachecki